Koszt dostawy

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

 • List polecony ekonomiczny
  List polecony ekonomiczny Poczty Polskiej to najtańsza opcja przesyłki – przy małych przesyłkach całkowity koszt to 5,5 zł. Koszt rośnie wraz z wagą zamówionych produktów. Przy wyborze listu poleconego nie ma możliwości wyboru płatności „za pobraniem”. List ekonomiczny dotrze do Ciebie od 2 do 5 dni roboczych od dnia nadania przesyłki..
 • List polecony priorytetowy
  List polecony priorytetowy Poczty Polskiej to najtańsza opcja przesyłki – przy małych przesyłkach całkowity koszt to 6,00 zł. Koszt rośnie wraz z wagą zamówionych produktów. Przy wyborze listu poleconego nie ma możliwości wyboru płatności „za pobraniem”. List priorytetowy dotrze do Ciebie od 1 do 3 dni roboczych od dnia nadania przesyłki.
 • Przesyłka biznesowa
  Twoje zamówienie dostarczane najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych od wysyłki. W dniu wysyłki otrzymasz od nas email a w dniu doręczenia otrzymasz smsa.
 • Paczka Pocztowa
  Twoje zamówienie dostarczane najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych od wysyłki. Przesyłka nadana w formie paczki.
 • Paczkomaty 
  Paczkomaty Inpost to zawsze koszt 9,90 zł
 • Kurier
  Przesyłka kurierska DHL już od 20,00 zł

Koszt dostawy

Całkowity koszt dostawy zamówienia poznasz po wybraniu produktów i zdecydowaniu w jaki sposób przesyłka ma do Ciebie dotrzeć. Wyślemy mail zwrotny z dokładnym kosztem dostawy.