Major

Major
Major

Major miał rodzinę i swoje podwórko. Niestety jego Pan umarł i Major na podwórku został sam. Miał wspaniałą opiekę, ale czuł się bardzo samotny i nie radził sobie z pustką jaka powstała w jego życiu. Przyjechał więc do mnie. Tu ma psie i ludzkie towarzystwo. To tu nauczył się, że istnieje coś takiego jak obroża i smycz. W tej chwili żaden pies nie chodzi tak ładnie jak Major na smyczy (żeby było jasne, to tylko jego zasługa, bo chyba rozumie co do niego mówię 😉 ).

Major jest wspaniałym psem, na długie i krótkie wycieczki. Biegając luzem zachowuje się w bardzo ciekawy sposób… Kontroluje całe biegające stado po czym wraca do mnie i idzie przy nodze. Ten rytuał powtarza wiele razy, więc zawsze zmacha się za trzech, ale zawsze to tak właśnie wygląda.

Lubi psie i ludzkie towarzystwo (wśród samców dobiera sobie kompana, z sukami dogaduje się bezproblemowo), koty goni. Szybko się uczy, uwielbia pieszczoty i zabawy.

Major ma 2,5 roku. Szuka domu…

Jeśli nie możesz go adoptować to możesz pokazać go swoim znajomym jak również zostać wirtualnym opiekunem. Na czym to polega? …Na konto fundacji Roka (tu są wszystkie dane: http://schroniskoskierniewice.pl/fundacja/ ) można wpłacić dowolną kwotę (każda złotówka się liczy) z dopiskiem dla Majora. Zebrane środki przeznaczane są na jego pobyt, wyżywienie i leczenie (w tym zabezpieczenie przeciw kleszczom).

Dodaj komentarz