Obroże ręcznie plecione

Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, a jego wynik jest dziełem pracy moich rąk!

Informacje dotyczące zamówienia

Zanim dokonasz zamówienia dokładnie zmierz obwód szyi psa, wybierz wzór, kolory i sposób zapięcia (znajdziesz je tutaj).
Wzornik kolorów do stworzenia wymarzonej smyczy znajdziesz tutaj.
Proszę pamiętać, że oryginalne kolory naszych produktów mogą nieznacznie różnić się od kolorów, które można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Mierząc obwód szyi psa proszę uwzględnić, że obroża nie może leżeć ani zbyt luźno, ani być zbyt mocno zaciśnięta. Prawidłowo dobrana obroża powoduje, że jesteś w stanie włożyć dwa palce między obrożę a szyję psa.

* chyba, że Twój psiak nie wychodzi z obroży, nie ucieka i nie szarpie się. Wtedy można dodać parę cm, żeby leżała dość luźno.
Jeśli masz pytania lub specjalne życzenia, potrzebujesz porady koniecznie zadzwoń lub napisz przed złożeniem zamówienia.

hotelumilki@gmail.com


OBROŻE do 2 cm szerokości

Obroże plecione ręcznie, które mają ok 2 cm szerokości są dedykowane dla psów małych i  średnich. W wersji standardowej plecione na zamówienie i dopasowane do szyi Waszego psiaka. Istnieje możliwość wykonania takich obroży w wersji pół zaciskowej lub regulowanej – na specjalne życzenie.

KobraKOBRA

Najwęższy z prezentowanych splotów. Można ją wykonać z jednego lub dwóch kolorów.

 

RYBKARYBKA

Można ją wykonać od jednego do czterech kolorów.

 

RekinREKIN

Wzór układa się w strzałkę. Tę obrożę można wykonać z jednego lub dwóch kolorów.

 

DzwoneczekDZWONECZEK

Jeśli dobrze się przyjrzeć to wzór tworzy dzwoneczki. Taką obrożę można wykonać od jednego do pięciu kolorów. Każdy dodatkowy kolor powoduje, że staje się szersza i przy pięciu kolorach osiąga już 3,5 cm.

NA FALIOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obroża z falującym splotem. Można ją wykonać od  jednego do trzech kolorów.

 

 

Ile kosztuje:

XS – 21-30 cm – 30 zł

S   – 31-40 cm – 40 zł

M  – 41-50 cm – 50 zł

L  – 51-60 cm – 60 zł

XL – 61-70 cm – 70 zł

XXL – 71-80 cm – 80 zł

 

WSZYSTKIE WZORY ZNAJDZIESZ tutaj.


OBROŻE do 3 cm szerokości

Obroże plecione ręcznie są dedykowane dla psów małych, średnich i dużych. W wersji standardowej plecione na zamówienie i dopasowane do szyi Waszego psiaka. Istnieje możliwość wykonania takich obroży w wersji pół zaciskowej lub regulowanej – na specjalne życzenie.

Kobra KrólewskaKOBRA KRÓLEWSKA

Kobra królewska, jest bliską kuzynką Kobry. Na zwykłą Kobrę nakładamy drugi taki sam splot, dzięki czemu staje się szersza, grubsza i zdecydowanie bardziej efektowna. Osiąga szerokość nawet do 3,5 cm a grubość ok 1 cm. Mogę zrobić ją od jednego do czterech kolorów.

ZamekZAMEK

Dwie fale zapięte zamkiem. Tę obrożę można wykonać z jednego, dwóch lub trzech kolorów. Oprócz tego istnieje kilka możliwości przeplatania się kolorów. Wewnętrzne kolory mogą iść równolegle lub przeplatać się co jedno, dwa i więcej oczek. Szerokość: 3,4 cm, grubość: 0,5 cm.

KAMELEONKameleon

Sznurki tworzą niesymetryczny wzór, który w zależności od ilości kolorów zmienia się jednak dość regularnie. Splot może być zrobiony od jednego do czterech kolorów.

 

 

Ile kosztuje:

XS – 21-30 cm – 35 zł

S   – 31-40 cm – 45 zł

M  – 41-50 cm – 55 zł

L  – 51-60 cm – 65 zł

XL – 61-70 cm – 75 zł

XXL – 71-80 cm – 85 zł

WSZYSTKIE WZORY ZNAJDZIESZ tutaj.


OBROŻE ok 4 cm szerokości

Obroże plecione ręcznie są dedykowane dla psów średnich i dużych. W wersji standardowej plecione na zamówienie i dopasowane do szyi Waszego psiaka. Istnieje możliwość wykonania takich obroży w wersji pół zaciskowej lub regulowanej – na specjalne życzenie.

ŚwitŚWIT

Ta obroża zapleciona jest z trzech kolorów, ale możesz zadecydować inaczej. Zrobię ją z jednego, dwóch, trzech lub czterech kolorów. Ma 4 cm szerokości i 0,5 cm grubości.

BrzaskBRZASK

Powstaje z połączenia dwóch kolorów. Układa się w ciekawy wzór, prosty, ale przyciągający oko. Możliwości są ograniczone jeśli chodzi o dobór barw – maksymalnie trzy. Wtedy strzałka w środku jest dwukolorowa. Szerokość: 4 cm, grubość: 1 cm.

Ile kosztuje:

S   – 31-40 cm – 50 zł

M  – 41-50 cm – 60 zł

L  – 51-60 cm – 70 zł

XL – 61-70 cm – 80 zł

XXL – 71-80 cm – 90 zł

WSZYSTKIE WZORY ZNAJDZIESZ tutaj.


OBROŻE ok 5 cm szerokości

PoranekPORANEK

Kolory przeplatają się między sobą tworząc kolejny bardzo ciekawy wzór. Na zdjęciu obroża w czterech kolorach. I jak zawsze masz wybór…trudny, bo kolorów do łączenia jest cała masa. Od jednego do pięciu. Szerokość: 5 cm, grubość: 1,5 cm.

ZorzaZORZA

Można zrobić z jednego kolory, ale nie będzie wtedy tak efektowna. Zorza stworzona jest z czterech linek, ale można dołożyć dodatkowe kolory (co uczyni ją jeszcze szerszą). W tej wersji ma szerokość 5 cm i grubość: 1,5 cm.

WschódWSCHÓD

W tej obroży sznurki plączą się, przeplatają, tworząc Wschód, jedną z najszerszych plecionych obroży. Skomplikowany wzór, ale daje bardzo interesujący efekt. Warto pobawić się kolorami. Powstaje z połączenia czterech kolorów. Szerokość 5 cm, grubość 1,5 cm.

JutrzenkaJUTRZENKA

Specjalnie nadałam jej nieco mylące imię. Jutrzenka jest najszerszą i najgrubszą (przynajmniej wizualnie) obrożą w mojej kolekcji. Fantastyczny efekt ciężkiej pracy. Pięknie wyglądają w niej psy o mocnej budowie ciała. Przedstawiona na zdjęciu stworzona jest z pięciu kolorów. Ma szerokość 5 cm i grubość 1,5 cm.

Ile one kosztują:

S   – 31-40 cm – 55 zł

M  – 41-50 cm – 65 zł

L  – 51-60 cm – 75 zł

XL – 61-70 cm – 85 zł

XXL – 71-80 cm – 95 zł

WSZYSTKIE WZORY ZNAJDZIESZ tutaj.

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz