Roxi

RoxiRoxi ma ok 7 lat. Trafiła do nas ze schroniska, bo miała poważne problemy z okiem. Oko wyleczone, ale już nigdy nim widzieć nie będzie. Ale to nie ma żadnego znaczenia. Bo to oko nie jest nikomu potrzebne, żeby zauważyć jakim fantastycznym jest psem.

Roxi jest wspaniałą suczką, która uwielbia kontakt z człowiekiem. Głaskanie i przytulanie to jej ulubione zajęcie. Na spacerach trzyma się blisko nogi, pewnie dlatego, że prawie w ogóle nie widzi. Jest troszkę zaborcza, nie przepada, gdy jakiś inny pies próbuje iść obok mnie. Obszczekuje go i odgania. Ale żeby było jasne – Roxi toleruje i psy i suczki. Nie wszczyna bójek.

Roxi bardzo chce i potrzebuje swojego człowieka. Jest nieduża, bo sięga do kolana. Ma w sobie tak dużo ciepła, takie wielkie serducho do kochania. Przygarnij Roxi.

Jeśli nie możesz jej adoptować to możesz pokazać ją swoim znajomym jak również zostać wirtualnym opiekunem. Na czym to polega? …Na konto fundacji Roka (tu są wszystkie dane: http://schroniskoskierniewice.pl/fundacja/ ) można wpłacić dowolną kwotę (każda złotówka się liczy) z dopiskiem dla Roxi. Zebrane środki przeznaczane są na jej pobyt, wyżywienie i leczenie (w tym zabezpieczenie przeciw kleszczom).

Dodaj komentarz